ArtHub
Tālrunis rezervācijām:
+371 2 54 54 54 0
LV RU EN
Tālrunis rezervācijām: +371 2 54 54 54 0

Par mums

Esiet sveicināti restorānā Art HUB!

   Tradīciju radošais sajaukums ar mūsdienīgām veselīgā uztura tendencēm ir iedvesmojis mūsu pavārus interesantas reģionālās virtuves ēdienkartes radīšanai. Prasīgs viesis novērtēs dažādu Eiropas kulinārijas tradīciju harmoniju.

   Ēdiens, kas nonāk Jūsu galdā, iziet garu ceļu no piegādātāja izvēles (priekšroku mēs dodam vietējiem produktiem), pareizas uzglabāšanas līdz rūpīgai apstrādei, izmantojot mūsdienīgus ēdienu pagatavošanas veidus. Tieši tāpēc lielāko daļu ēdienu mēs gatavojam, izmantojot ogļu grila cepeškrāsni Hosper, kas ir pasaules restorānu pēdējās dekādes hīts. Cepeškrāsnī tiek izmantotas attīrītas kokogles, tāpēc gaļa, zivs un dārzeņi saglabā dabisku garšu un smaržu, kas tiek piesātināta ar neatkārtojamu sakarsēto ogļu aromātu. Pagaršojot uz oglēm pagatavotos ēdienus, Jūs pārliecināsieties, ka tiem piemīt īpaša garša.

   Mūsu restorāns popularizē Slow food kustību. Tas nozīmē, ka Art HUB restorānam ir svarīga produktu izcelsme un to pagatavošanas tradīcijas, kas ne vienmēr iet roku rokā ar ātru ēdienu pagatavošanu.

   Savukārt restorāna interjers, ko ar mīlestību izgatavojušas Latgales meistaru rokas, atspoguļo romantiskās Jūrmalas trīsdesmito gadu atmosfēru, kas padara ēdienu gaidīšanas laiku daudz patīkamāku.